Ďakujeme vám za návštevu mojom obchode! Steny otlačkom, tiež známy ako nálepky na stenu, stenové tetovanie, alebo na stenu, vinylové, je vinylové nálepky, ktoré je pripevnené na stenu alebo iné hladké plochy pre dekorácie a informačné účely. Sme vystrihnúť iba z jedného pevný tón farieb vinyl, druhom farby, vo vnútri je farba stenu alebo povrch, na ktorý chcete aplikovať. Nálepky nie sú určené na to, ktoré nemožno odstrániť a znovu použiť znova. Odtlačkový veľkosť viac ako 22" príde ako 2 kusy Veľkosť ukazuje na obrázku je trochu väčšie pre zobrazovanie účely !!!

rozmery (približné):

S: 42 x 26 cm

M: 57 x 36 cm

L: 42 x 65 cm

XL: 57 x 89 cm, kontaktujte nás, ak budete potrebovať špeciálne veľkosti.

Nezabudnite prosím pošlite nám svoje vlastné meno, ďakujem . Materiál: vysoko kvalitná, samolepiaca, matný-dokončiť vinyl

***POŠTOVNÉ a VRÁTI*** Budeme sa snažiť v našich silách, aby si svoj položiek na vás, ako rýchlo, ako môžeme.Nechajte 3-5 pracovných dní pre výrobu. Chcem, aby ste boli úplne spokojní so svojím nákupom! Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, položky môžu byť vrátené, vám vrátime plnú sumu zníženú o prepravné náklady. Prosím, byť si vedomý rušné časy rok (Vianočné) pri preprave môže trvať dlhšie ako zvyčajne. Ak vašej objednávky je naliehavo prosím, dajte nám vedieť, ako budete platiť za svoje položky.

Štítky: to je nám stenu odtlačkový, lion king dekorácie, disney, kráľ lev nálepky, lion king detská izba, lion king škôlky, 3m elektrické pásky, kreatívne dieťa názov, vlastné lev nálepky, odznak lion king disney, lev dreva.

Štýl Moderné
Materiál PVC
Názov Značky RADOSŤ DOMOVA
Klasifikácia Podlahové Samolepky
Špecifikácia Single-piece Package
Číslo Modelu S889
Scenáre STENY
Tému vzor
vzor Lietadlo Nálepka Na Stenu

Pridať recenziu

Lion King Stenu Odtlačkový Cartoon Simba Personalizované Vlastné Meno Vinyl Na Stenu-Nálepky Škôlky Dieťa, Spálňa, Detská Izba Domova S889

Doplňujúce údaje

Cena:€4.15

Kategória:Home Decor

SKU: w1015

Recenzie: