Morské Zdroje NP Biopellets je vyvinutý pre Dusičnany a Fosfáty Zníženie akvárium systému.

To je ideálne pelletized biodegradovateľné polyméry, ktoré tvoria odpad z vody, ako sú dusičnany a fosfáty previesť do baktérie. To vedie akvárium vody dosiahnutie prirodzeného morská voda úrovni.

Veľkosť balenia: 300 ML / 500 ML / 1000 ML

Každé balenie MS biopellets patrí odmernú lyžičku. jeden byt lyžice opatrenie NP biopellets 10 ML. takže môžeme pridať biopellets presne v porovnaní s inými značky.

Náš nový vzorec NP Zníženie BioPellets sú zložené z 100% pure biologicky rozložiteľný polymérov. Pelety umožní aeróbne rast baktérií, ktoré následne budú konzumovať dusičnany a fosfáty súčasne. Baktérie, ktoré bude používať až uhlíka z BioPellets, zatiaľ čo dusíka a fosforu sú prevzaté z vody ako dusičnany a (orto)fosfát. Tento premeny organických BioPearls (spolu s anorganického dusíka a fosforu) do mikrobiálnej biomasy sa nazýva imobilizácia.

Okrem toho, anaeróbne vrstvy bude vyvíjať, čo v ďalších denitrifikáciu, aby sa zabránilo citlivé morské zvieratá sú unadapted pre prudko znižujú NO3 a PO4.

Ako Začať:

1 -Udržať dostatočný prietok vody cez NP BioPearls, aby sa zabránilo výroba sírovodík plyn. Preto je potrebné na vlastné fluidného filter alebo mini filter canisteraced, aby to fludiszing dostatočné.

Odporúčame využiť naše Morských Zdrojov Biopellets Reaktora. To je profesionálny reaktora, že výlučne dizajn fludize na Biopellet.

2 s cieľom zachovať vaše nové akvárium systém stalbe, odporúčame pridať NP BioPellets v postupným spôsobom.

Napríklad: BioPearls by mali byť pridané v 200L akvárium vody a dopĺňa takto:

Morská voda

1. týždeň

2. týždeň

3. týždeň

neskôr týždňov

200L

Pridať 50 ml

Pridať 50 ml

Pridať 50 ml

Pridať 50 ml za týždeň

Odporúčame vám tiež môžete pridať podľa úrovne, že zistené vaše testkit po 1 mesiaci

Každé balenie MS biopellets patrí odmernú lyžičku. jeden byt lyžice opatrenie NP biopellets 10 ML. takže môžeme pridať biopellets presne v porovnaní s inými značky.

Upozornenie:

Použitie NP BioPearls v morských akváriách, musí byť priložený použitie protein skimmer na dosiahnutie vývoz baktérie a asimilovali živín.

Použitie ozónu a UV bude mať negatívny vplyv bakteriálnych nábor BioPearls a zvýšiť dozrievanie čas filtra. Takže nebudeme reocommend použiť NP BioPearls s ozónu a UV v tom čase, keď na kultiváciu baktérií.

Keď dusičnany a fosfáty sú už veľmi nízka, pred použitím BioPellets, pokles v týchto úrovniach nemusí byť zistiteľné štandardné akvárium testkits.

Štítky: akvárium odstraňovač, po4 test, krmivo pre ryby, ryby pelety, akvárium reaktora, aguarium, médiá reaktora, led akvárium morskej vody, wifi, frag plug, akvárium.

Napätie Other
Moc ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Lacné Morské Akvárium Zdroj NP Odstránenie Bio Peliet Dusičnany a Fosfáty Zníženie Morské akvárium Čistenie

Doplňujúce údaje

Cena:€17.07

Kategória:iné

SKU: w1079

Recenzie: