CIWA HD Mikroskopom Biologické Vzorky Plátok Rastlinných a živočíšnych vzoriek Plátok pre Študentov HD vedy Rastlinných buniek experiment plátky

Poznámka: nepoužívajte tento výrobok priamo pozorovať silný zdroj svetla, napríklad slnko, inak to bude spôsobiť trvalé poškodenie očí! Značka Proflie:

West Bay 1600X Mikroskopom bola lídra v odvetví v high-výkon športovej optiky pre viac ako vízie kráľa 10 rokov. West Bay 1600X 's filozofiou je poskytnúť najvyššiu kvalitu, najviac spoľahlivé a cenovo najvýhodnejších телескоп športové бинокль optika produkty monokulárne binokulárne a visionking väčšina binokly vynikajúce бинокли zákazník монокуляр služby na trhu. West Bay 1600X Mikroskopom produktov zvýšiť бинокль pôžitok z každej vonkajšie микроскоп výkon, vrátane для кухни pozorovanie prírody, poľovníctvo, rybolov, pozorovanie, a hvězdářství. Vnútri, v spoločnosti ďalekohľady/ďalekohľady priniesť publiku priblížiť sa k akcii vo палка duks телескопическая1 rýchlo sa pohybujúcich športové монокуляр ночное видение alebo výtvarné umenie v divadlách a телескоп koncerty.

Naše produkty boli dobre testované, skúmal a zabalený pred odoslaním off. Môžete si byť istí, že váš nákup v našom obchode je zaručená. Akýkoľvek problém, prosím, neváhajte a kontaktujte nás najskôr, aby sme mohli poskytnúť čo najlepšie služby pre vás.

Štítky: základ ďalekohľady, led microscop, ďalekohľad praktica, dieťa ďalekohľady, monokulárne nepremokavé, dvere ďalekohľady, hunt ďalekohľad, binokulárne monokulárne, ďalekohľady pre lov, jednoduchý ďalekohľad.

Typ Výstupu 50 ks/ks
Čistá Hmotnosť 0.38 kg (vrátane mikroskopom hosť, cieľ objektív, okulár)
DIY Dodávky Kovoobrábanie
Názov Značky Ciwa
Zameranie systém Hrubo a Koaxiálny Dva-Rýchlosť so Zameraním Systém
Číslo Modelu 50 ks/ks
Zdroj Svetla LED zdroj studeného svetla, 1W, nastaviteľný jas
Druh Ďalekohľady
Zväčšenie 0X-1600X
barlow 2X násobiteľ
Model Biologický Mikroskop
Okuláre Široký Uhol WF20X

Pridať recenziu

CIWA hd vedy Rastlinných buniek experiment plátky HD Mikroskopom Biologické 50 Vzorky Plátky Rastlín, živočíšnych vzoriek Plátok pre Študentov

Doplňujúce údaje

Cena:€17.77

Kategória:Lov

SKU: w1086

Recenzie: