NEWACALOX 220V 50Hz EÚ Elektrické Vákuové Spájkovanie Bulík Zváranie Desoldering Čerpadla/Spájkovačka/Repair Tool/Odstránenie Spájky, Žehlička Pero+Vrtné tyče

Popis:

Materiál: Vysokej teplote odolného materiálu

Maximálny sací: 5 (cm-Hg)

Výkon: 36V

Pracovné Napätie: 220/110V

Pripojte Typ: EU plug/plug NÁS

Rozsah použitia: Tin topenia + Tin absorpcie

Funkcia:

1.Kompaktná veľkosť

2.Čistej medi napájací kábel

3.Citlivá spúšť prepínač

4.Hladkých oceľových rúr

5.Všetky kovové sacia tryska

6.Vysoká teplota nylon rukoväť

7.Tin topenia + tin absorpcie, jednou rukou

8. Elektrické s dvojakým použitím, sacie zariadenie má krásny vzhľad, román štruktúra, jednoduché použitie a ďalšie funkcie

9.To môže ľahko cicať všetky letované spoje a vyberte komponenty, ktoré majú byť nahradené z dosky plošných spojov bez poškodenia komponenty a dosky s elektronickými obvodmi.

10.Veľmi vhodné nahradiť integrované obvody, multi-nožné spínače

11.Jednou rukou kúrenie a cínu absorpcie môže byť dokončená súčasne v dvoch krokoch, môžete presne absorbovať tavenia spájky, plynulé odstraňovanie častí.

12.Môže byť použitý ako všeobecné spájkovačka, je základným nástrojom pre národnú obranu, vedecko-výskumné, komunikatívne, letecký priemysel, počítač, rádio, televízia, elektronické profesionálny personál údržby a väčšina rádio nadšencov.

Balenie Obsahuje:

1 x Elektrické Dvojakým použitím Desoldering Čerpadla

1 x Vrtné tyče

Pokyny:

1, Sací tin pracovné napätie 220V-50Hz, príkon 36W

2, zapnite napájanie, warm up 3-5 minút

3 Zatlačte piest rukoväť nadol a pridržte tlačidlo koniec sacia tryska na cieľ spájky spoločné. Po spájky topí, stlačte ovládacie tlačidlo, a osadzuje sa nasáva do vzduchu valca.

4, sacie zariadenie je vybavené dvoma rôznymi priemer sacieho trysky, ktoré môžu byť vybrané podľa hrúbky zložky vedie.

5, keď zváranie, spôsob prevádzky je v súlade s elektrickým žehlička

6. Keď demontáž plynový valec, stlačte hornom konci plynovej nadol v smere šípky. V rovnakom čase, vytiahnuť plynovej a rukoväť preč, a plynovej môžu byť oddelené. Pri odstraňovaní sacia tryska, otočiť sacia tryska proti smeru hodinových ručičiek na odstránenie sacia tryska

Bezpečnostné opatrenia

1, skontrolujte napätie, vysoké alebo nízke napätie nie je priaznivé pre použitie

2, pred použitím, sacie dýzy a plynovej by mali byť dotiahnuté, aby sa zabránilo úniku, inak účinok tin absorpcie bude mať vplyv.

3, často odstránenie spájky, nečistôt do sacia tryska a plynovej bomby, a pridať trochu oleja, aby sa piest

4, po každom použití, je potrebné tlačiť na piest 3-4 krát na odstránenie zvyškového spájky v sacie trubice, tak, že sacia tryska a sacie trubice môže byť otvorený pre ďalšie použitie

5, je zakázané nainštalujte alebo demontujte bulík, keď je zapnutý

6, Keď sacie zariadenie sa používa na prvýkrát, môže byť mierne údené vzhľadom na ohrev vykurovacieho telesa. Je to normálny jav a prirodzene zmizne po 10 minút.

7,V priebehu používania, železo, základňa s prirodzený odvod tepla konštrukcia musí byť použité, a to by malo byť umiestnené v železa sedadla

8, Ak je napájací kábel poškodený, musí byť vymenený výrobcom alebo jeho oddelenie údržby alebo podobné odborné, aby ste predišli nebezpečenstvu.

9, tento výrobok má uzemňovacieho, by mali byť vybavené soketu s kontaktmi, prosím, buďte opatrní, ak chcete používať pre bezpečnosť.

Poznámka:

1.Prosím, dovoľte 1-3 mm chyba v dôsledku ručné meranie, prosím, uistite sa, že môžete to prijať predtým, než platiť za to.

2.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

Štítky: čierne šaty, guľôčkové pero, desoldering sacie čerpadlo elektrické, newacalox spájky, desoldering železa sacie, 12 mm ws2811, čerpadlo žena, 858d moc, žehlička na spájkovanie, veľké spájky bulík.

Materiál Vysokej Teplote Odolného Materiálu
Rozsah Pôsobnosti Tin Topenia + Tin Absorpcie
Konektor Typu EU/US KONEKTOR
Moc 36v
Názov Značky NEWACALOX
Pôvod CN(Pôvodu)
Pracovné Napätie 220V
Maximálny Sací 5 (cm-Hg)
Číslo Modelu HB-019

Pridať recenziu

NEWACALOX Elektrické Vákuové Spájkovanie Bulík Zváranie Desoldering Čerpadla/Spájkovačka/Odstránenie Spájky, Žehlička Pero Zváranie Repair Tool

Doplňujúce údaje

Cena:€7.20

Kategória:Nástroje

SKU: w1100

Recenzie: