Vitajte v našom obchode

~Užite si nakupovanie!!!~

Náš obchod MIN:6USD doprava zadarmo,zmiešané položky je ok. Ak celkovej objednávky suma je nad $100,Prostredníctvom Express kuriéra ako DHL,UPS,FEDEX,dodávka deň bude 3-7working dní, je ideálny pre vianočné darčekové balenie a vaša remeslá, ako sú luky a sušič na rany. A dodávame tiež rôzne dizajn tlače! Pre podrobnosti prosím posielať správy k nám!!!

Zásielka bude odoslaná až po platby, je jasné. Pre akékoľvek prepravné zľavu (ak je to uplatniteľné), prosím, počkajte, až prijaté faktúry od predávajúceho pred vykonaním akejkoľvek platby.

PLATBY

Zásielka bude odoslaná až po platby, je jasné.

Pre akékoľvek prepravné zľavu (ak je to uplatniteľné), prosím, počkajte, až prijaté faktúry od predávajúceho pred vykonaním akejkoľvek platby.

DOPRAVA

Používame Čína Príspevok dodať vašu zásielku; Ako v Číne, takže na dlhé vzdialenosti prepravy. Prosím, láskavo pochopiť dodacia lehota dlhšia, než na vášho miestneho predajcu. Tak normálne dodacia lehota:

USA: 7-23business dní

AU : 7-23 pracovných dní

Európa: 7-25 pracovných dní

Avšak, niekedy môžu byť niektoré oneskorenia v colnej oblasti zúčtovania alebo dodávky. Prosím, uistite sa, že máte dostatok trpezlivosti pred uvedením vašej ponuky/objednávky.

Štítky: obchod vietor b3 h4, plastové jar medveď, návštevnosť 95 north, plastové nádoby deti, plastové stavebnice 125r, trafalgar práva lg, traktor ráfiky 116, peňaženka laky, plastové jar 7 ml.

Číslo Modelu ako obrázok zobraziť
Pôvod CN(Pôvodu)
Technics TLAČENÉ
Šírka 1"
Materiál 100% Polyester
Textílie Typ Grosgrain
Štýl Jednu Tvár
Typ Produktu Pásky
vzor GEOMETRICKÉ

Pridať recenziu

Mini Ovocie, banány, ananás, novinky 10yards 1 " 25 mm, zlatá fólia vzor vytlačené grosgrain páse s nástrojmi pre KUTILOV, Remeselníkov Ručné Pás Darček

Doplňujúce údaje

Cena:€3.64

SKU: w1168

Recenzie: