Funkcie:

1.Puzdro je ľahké a tenké, ľahké držanie, dáva jasný vzhľad, a poskytuje extra ochranu.

2.Ktorý dobre ladí s tlačidiel na tele, takže je ľahko ovládateľný. Vonkajšie a vnútorné povrchy ochranného plášťa sú poskytované s anti-scratch povlak. Všetky materiály a nátery sú optimalizované s cieľom zabrániť žltnutiu vzhľadom na dlhodobé používanie.

3.Prípad má zabudované magnety, ktoré môžu byť zarovnané presne s iPhone, takže je jednoduchšie rozobrať a nainštalovať. Presné určenie polohy magnet umožňuje bezdrôtové nabíjanie rýchlejšie a pohodlnejšie. Nie je potrebné odstrániť ochrannú prípade, keď je plnenie, stačí pripojiť iphone k MagSafe nabíjačku, alebo dať na Qi certifikované nabíjačky.

Špecifikácia:

Typ:Magsafe puzdro pre iphone 12

Farba: Transparentná

Materiál: PC+TPU

Poznámka:

- Tam by mohlo byť trochu chyba veľkosti pre ručné meranie.

- Vzhľadom na rozdielne svetelný efekt a nastavenie monitora, skutočné predmety farba nemusí presne odrážať farby na obrázkoch.

Štítky: hra mini pc, magsaf, USLION, anuel prípade, iphone 11 pro mad, prípade medusa, prípade iphon, iphone 12 magsafe prípade jasne, bez ventilátorov mini pc, iphone11 popruh.

Funkcie Puzdro Pre iPhone 12 S Magnetom
Kompatibilné Značky Apple iphone
Názov Značky selectec
Kompatibilný Model iPhone iPhone12 Pro Max
Dizajn Transparentné
Druh Nárazník
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Crystal Clear Navrhnuté pre IPhone 12 Pro Max ForMagsafe Prípade 12 Mini Mäkké TPU + Pevného PC Magnetická Kryt Podporu Bezdrôtového Nabíjania

Doplňujúce údaje

Cena:€4.75

SKU: w1177

Recenzie: