THINKTOOL Pro je nová generácia modulárny inteligentné diagnostické zariadenie na základe Android 10system vyvinutý THINKCAR. Chcete kompletný Systém skener ? Diagnostikovať auta komplexne, Thinktool Pro scanner môžete prečítať DTCs a dátových tokov, vykonávať aktívne test, Kódovanie pre VŠETKY systémy.

Napríklad:

Motory/Automatická Prevodovka/Airbagy/Immobilizer/Tlačidlo Kódovanie/ABS/Tempomat/Nástroje/ Samostatne Vyrovnanie závesné systémy/Sedačky/Dverí/Brány/Smer Uhol/Vzduchové Odpruženie/Systémov Tela/Elektronický posilňovač Riadenia & Motorových Asistovaných posilňovač Riadenia/Tlaku v Pneumatikách/Dážď Senzory/4WD Systém/Stabilizátor/Inteligentné Parkovanie Pomoc/Dvere Motory/Audio Systémy/Klimatizácia/Tiptronic/Anti Theft/Soft Top/Svetlomet Vyrovnávanie/Centrálne Zamykanie/Automatická Spojka/ DPF Reset/Elektrické Okná/Plip Programovanie/Vyhrievané Zadné Okno/Xenónové Svetlomety/Roztok Utrite/Palivo, Pálenie Ohrievač/Transfer Box/Sídlo Pamäť/Olej Život Servis Reset/Posuvné Dvere/Elektronické Plyn/Navigačný Systém/Prolongácia Senzor/Tempomat/ Multi Functios.

Ovládanie Test:

Táto funkcia slúži na testovanie, či výkon komponentov v elektronickej kontroly systém môže pracovať

ECU KÓDOVANIE:

Kódovanie funkcia slúži na opätovné flash vozidla ovládanie modulov, to vám umožní preprogramovať adaptívne údaje za určité komponenty po vykonaní opravy alebo výmeny.

Grafické zobrazenie:

Kombinovať: Zobrazené v grafe zlúčiť stav pre porovnanie údajov.

Hodnota:

Zobraziť parametre, hodnoty, sa zobrazia v zozname formát.

Prispôsobiť:

Prispôsobiť prúdu údajov možnosť byť videný. Ťuknite na tlačidlo rozbaľovacieho zoznamu prúdu údajov položky sa zobrazí na obrazovke. Vyberte požadované položky (max12 položky), a potom sa na obrazovke zobrazí vln príslušné na tieto položky okamžite. Ak je potrebné odstrániť všetky položky, jednoducho zrušte ich.

Diagnostické Spätnú Väzbu:

Ak sa stretnete s nevyriešeným problémom alebo diagnostického softvéru chyba počas diagnostiky, môžete sa vrátiť

posledných 20 test záznamy Thinkcar Tím. Keď dostaneme vašu spätnú väzbu, budeme analyzovať a riešiť to včas, na zlepšenie kvality našich produktov a užívateľské skúsenosti.

Rýchla tlač diagnostické správy:

Tepelná tlačiareň, práca s hlavné jednotky, môžete tiež pracovať s modulom dock. Quick print diagnostic prehľady kedykoľvek a kdekoľvek. THINKTOOL Pro Support 28+ Druhov Špeciálnych Reset 1、Olej Reset

Na zosvetlenie auta údržba svetlo indikuje, že vozidlo potrebuje údržbu.Vynulovať vzdialenosť alebo čas jazdy na nulu po údržbu, takže údržby svetlo bude ísť von a systém začne nový cyklus údržby.

2、Elec.Plyn Adaptácia

Elec. Plyn Adaptácia je využiť auto dekodér inicializovať plynový pohon tak, aby učenie hodnota ECU sa vráti do pôvodného stavu.

3、Riadenia Uhol Reset

Ak chcete vynulovať uhol riadenia, najprv nájsť relatívne zero point poloha pre auto na disk v priamej línii.Pričom táto pozícia ako odkaz,ECU môže vypočítať presné uhol na ľavej a pravej riadenia.

4、Batérie Zodpovedajúce

Táto funkcia umožňuje vykonať obnovenie prevádzky na monitorovanie jednotke vozidla, batérie, v ktorom sa pôvodný nízky stav batérie poruchy informácie budú vymazané a batérie zodpovedajúce bude hotovo.

5、ABS Krvácanie

Keď ABS obsahuje vzduch, ABS krvácanie funkciu, musí byť vykonané, aby sa krvácanie brzdový systém obnoviť ABS brzdy citlivosť.

6、Break-pad Reset

lf brzdové doštičky nosí brzdové doštičky zmysel pre líniu, brzdové doštičky zmysel line pošle signál zmysel čiary, palubný počítač vymeniť brzdové obloženie.Po výmene brzdových obložení, musíte obnoviť brzdové doštičky.Inak, auto alarmy.

7、Regeneráciu DPF

Regenerácia DPF slúži na vymazanie PM(tuhé Častice) z DPF filter prostredníctvom neustáleho spaľovania oxidácii režime (ako sú vysoká teplota vykurovacej spaľovania pohonných hmôt alebo katalyzátor, znížiť PM zapaľovanie spaľovania) stabilizovať filter výkon.

8、Výstroj Vzdelávania

Po motora ECu, polohy kľukového hriadeľa snímača,alebo kľukového hriadeľa zotrvačníka sa nahrádzajú, alebo DTC 'výstroj nie je naučené' je prítomný, výstroj vzdelávania musia byť vykonané.

9、IMMO Služby

Aby sa zabránilo auto používa neoprávneným tlačidlá, anti-theft tlačidlo zodpovedajúce funkcii, musí byť vykonané tak, aby immobilizer systém kontroly na auto identifikuje a oprávňuje diaľkové ovládanie tlačidlá na normálne použitie v aute.

10、Injektor Kódovanie

Napíšte injektor skutočný kód, alebo prepísať kód v ECU na injektor kód príslušného valca tak, aby sa presnejšie ovládanie alebo opraviť valec vstrekovacie množstvo.

11、TPMS Reset

Poznámka:Spolupracovať s bezdrôtové tlaku v pneumatikách diagnózy nástroj realizovať TPMS aktivácie, programovanie a vzdelávania funkcie

Štítky: astra g, opel, obd2 skener, nástroj ruka, auto dobré, corolla, vw video, skener, htt, fm rádio, bmw e46.

Funkcia 6 2-ročné BEZPLATNÉ Aktualizácie Softvéru
Funkcia 2 za viac ako 100 auta robí
Hardvéru Verzia 2020 verzia
Operačný Systém Android OS 10
Externé Testovanie Certifikácia ce
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky THINKCAR
Elektronické No
Pracovné Teploty 32℉~122℉
Názov Modelu THINKTOOL PRO
Rom/Ram 32 g/2g
Teplota skladovania -4℉~144℉
Funkcia 3 28 Servis Reset Funkcie
Špeciálne Funkcie Wifi
Fotoaparát 8-MEGAPIXELOVÝ Zadný
Batérie 6000mAh/7.6 V
Funkcia 4 Topologický Graf
Verzia Softvéru 2020 verzia
Položka Hmotnosť 5.7kg
Funkcia 1 OE-Úroveň Bezdrôtový Inteligentná Diagnostika
Režim Pripojenia BT5.0/WIFI(WLAN80211b/g/n)
Funkcia 5 ADAS Kalibrácia
Položka Druh Softvér
Displej 8-Palcový/TFT(IPS)

Pridať recenziu

Thinkcar Thinktool Pro OBD2 Profesionálne Celý Systém Diagnostický nástroj, Skener Code Reader Auto Auto Skener ECU Kódovanie Aktívne Test

Doplňujúce údaje

Cena:€595.13

Kategória:iné

SKU: w156

Recenzie: