Nové Youpin Viomi Smart Varná Kanvica 1,5 L/1800W Smart Konštantný Tmeperatue Rýchlo, s Teplotou varu približne OLED Vody Kanvica Domácnosti Mihome App - OLED Zobrazenie Teploty Funkcia

Vybavené high-definition OLED displej, včasné zobrazenie teploty vody, vedieť o vykurovanie a spôsob izolácie kedykoľvek. Keď izolácie je vybratý režim, na displeji sa zobrazí ikona a teplota súčasne, a operácia je veľmi jednoduchá.

-Štyri Režimy Izolácia

Prednastavené so Štyrmi Izolácie Režimy: mlieko, detské ryžové rezance, bieleho čaju a kávy. To môže byť vybraný panel tlačidlo, a môže byť tiež vybrané telefónne prepojenie Smart APP. Izolácia, teplota môže byť upravená podľa individuálnych potrieb. Nastaviteľný rozsah: 40°C-90°C

- Smart Vody, regulácia Teploty Má inteligentný teplota nastavenie funkcie. Po nastavení úchopných teplota cez mobilný telefón alebo panel je možné vybrať rôzne kúrenie a tepla konzervačné postupy, ktoré môžete nielen priamo tepla na vopred stanovenej teploty, ale tiež sa môže zohrievať na nastavenej teploty po prevarení. - Dlhodobá Izolácia Presné izolácie až 12 hodín, merané v laboratóriu po teplotou vody do 50 ° C, izolácia, možno skrátiť na 12 hodín, spotreba energie je asi 0,5 (Kw.h)

- Rýchlo, s Teplotou varu približne Iba 5 minút spodnej časti 1800W high-power tvarované kúrenie krúžok tavieb hore, tak, že voda môže byť plne vykurovaný zdola nahor a teplo rýchlo. To trvá len 5 minút od stlačením 'Varu' na teplotu varu.

- Tri Ochranu Napájania

Automatické vypnutie po vode, je úplne varené; automaticky preruší, keď sa voda je suchá a suchá; napájací konektor zabráni úrazu elektrickým prúdom, únik Obsahuje :

1 x VIOMI Varná Kanvica

Štítky: vákuové chladnička, carbon fiber vákuum, ssd1306 biela, zdravie hrniec, Smart Kanvica, camper vody, mijia viomi, mijia, 2 palcový oled, rýchlovarná kanvica viomi.

Rozsahu 1
Štát Montáž Ready-to-Go
Funkcie Blikajúce
Číslo Modelu Viomi Varná Kanvica
Názov Značky NoEnName_Null
Gyro 2019 Nový Príchod
Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Max Rýchlosť Viomi Varná Kanvica

Pridať recenziu

Youpin Viomi Smart Varná Kanvica 1,5 L/1800W Smart Konštantný Tmeperatue Rýchlo, s Teplotou varu približne OLED Vody Kanvica Domácnosti Smart App

Doplňujúce údaje

Cena:€47.94

Kategória:iné

SKU: w390

Recenzie: