Požičovňa Dážď-doklad, Heslo, Alarm Bicykel Proti krádeži Zariadenia, Elektronický Zámok, Požičovňa Horských Bicyklov Zámok

Funkcie:

1. Alarm funkcia: vibračný alarm spúšť, 110 dB poplachový signál výstup;

2. Ochrana heslom: alarm, ochrana alebo alarm vydania je realizovaný prostredníctvom hesla;

3. Nastaviteľná citlivosť: vibrácií aktivácii citlivosť môže byť rozdelený na tri stupne a môžete nastaviť sami;

4. Nízke napätie riadok funkcia: keď napätie batérie je nízka, výzva bude zvuk vydávaný. Na 9V batériu môžu byť použité asi 4 až 5 mesiacov.

Špecifikácie:

Hmotnosť: približne 89 g

Veľkosť(cca): 11 * 8 * 5 cm/ 4.33 * 3.15 * 1.97 v

Batérie: nie sú súčasťou

Použitie batérie: 9V batéria

Použitie:

1. Továrenské Nastavenie Hesla: ABCA

2. Heslo úprava: Stlačte tlačidlo na 2 sekundy (počuť tón "di" ), zadáte staré heslo ( po 2 správne riadka tóny a 1 chyba, zaznie potvrdzovací tón, ukončenie prevádzky ), a zadajte nové štvormiestne heslo ( 2 úspechu riadka tóny ).

Upozornenie: Keď vyberiete batériu, heslo sa obnovia na pôvodné heslo.

3. Keď nesprávne zadané heslo štyrikrát v rade, systém zablokuje klávesnicu zakázať prevádzku a zámok bude uvoľnená 3 minúty neskôr.

4. Protection: Stlačte tlačidlo B tlačidlo na 2 sekundy, hostiteľ riadok znie "di" a ochrane úspešné. Po uplynutí 5 sekúnd, bude zadajte pohotovosti štátu.

5. Storno: Zadajte štvorciferné heslo na ochranu a signalizáciu štátu a ukončiť ochranu po 2 "di", zaznie potvrdzovací tón.

6. Pod ochranou štátu, zlodej alarm sa spúšťa vibráciu prvýkrát a bude spievať na 5 po sebe idúcich sekundách. Ak je vyvolané vibrácie opäť do 5 sekúnd, alarmov bude spievať pre 15 po sebe idúce sekundy.

7. Nízke detekcia napätia: Keď napätie batérie je nízky, poplašné "di" za 1 minútu, čo znamená, že batéria musí byť vymenená.

8. Nastavenie citlivosti: Vibrácií aktivácii citlivosť môže byť rozdelené do troch gears ( prvý prevodový je najvyššia, druhý prevodový je mierne, a tretí prevodový je najnižšia ). Pri odbrzdení, stlačte a podržte tlačidlo C počuť "di" tón, a potom počuť "di" tón po uplynutí 2 sekúnd, čím indikuje, že je nastavený na prvý prevodový. Stlačte a podržte tlačidlo C počuť "di" tón, a potom počuť "di" tón po uplynutí 2 sekúnd, čím indikuje, že je nastavený na 2. prevodový. Stlačte a podržte tlačidlo C počuť "di" tón a potom "di di di", naznačujú, že je nastavený na tretí prevodový ( cyklus prevádzky ).

Poznámka: predvolené výrobcom je 2. výstroj.

Inštalácia odporúčania:

Môžete ho nainštalovať na oceľové potrubie pod bicyklové sedlo, alebo si môžete vybrať iné miesta, ktoré sa vám páči, alebo sú vhodné na inštaláciu. Toto anti-theft prístroj nie je priamo vymeniť zámok. Keď koleso je umiestnené vonku, to je najlepšie zámok na bicykel na zariadenie s oceľový drôt zámok, a tento alarm môžete dosiahnuť lepší anti-theft účinok.

Dôležité Upozornenie:

Výrobok obsahuje "lopta" vysoká citlivosť vibrácií snímanie zariadenia, takže sa budete cítiť niečo koľajových vo vnútri stroja, keď príde k vám, čo je normálny jav, nie je voľná časť vo vnútri, venujte prosím pozornosť. Ďakujeme!

Štítky: 150 mm tlmič, kotva plug, fox biela, 9speed, domény, box vidlica, 165mm zadné tlmenie, racework, bicykel pre zámok, karbónový mtb nastaviť.

Položka Šírka /
Položka Výška /
Položka Hmotnosť 91g
Položka Druh Zámky & Zámky
Položka Dĺžka /
Názov Modelu HF02634

Pridať recenziu

Požičovňa Dážď-doklad, Heslo, Alarm Bicykel Proti krádeži Zariadenia, Elektronický Zámok, Požičovňa Horských Bicyklov, Zámok Proti Krádeži Zámok

Doplňujúce údaje

Cena:€4.04

Kategória:Rámy A Armatúry

SKU: w444

Recenzie: