1.Výrobok je rozdelená do dvoch stranách A. B palube.

2.Samostatné ohýbanie prijať model. Je to pohodlnejšie.

3.Nie je potrebné pre krásne papier a kliešte na pomoc modelu.

4.Môže byť inštalovaný na teplú posteľ a sklo platformu.

5.Tlač, nekrúti. Žiadne lepidlo je potrebné.

6.Môžu byť vytlačené na chladnom posteľ.

7.Na štítku je flexibilný a magnetické, ľahko pohybovať od vybudovať platformu, sňal tlač model

8.Je naša materiálu PC, krátkodobé teplotná odolnosť 180 stupňov, dlhodobé 130 stupňov. Viac ako 130 stupňov magnetické vlastnosti bude oslabený, ale nie stratí magnetizmus, takže môžu byť použité na PLA/ABS a iné vlákna.

9.PC materiál je ohňovzdorný a odolné voči opotrebovaniu. Oxidácia odpor, nízke formy, zmršťovanie, dobrá rozmerová stabilita

10.B doska je plochá

Porovnanie produktov

Platby

1.Akceptujeme platby cez všetky www.repasovane-servoriadenia.sk je povolené.( Ak chcete zaplatiť cez PayPal, prosím, kontaktujte nás )

2.Platba musí byť vykonaná najneskôr do 7 dní aukcie uzávierky.

3.Nezahŕňa clo alebo iné poplatky.

Služby zákazníkom

1.Predpredaj:Ak máte nejaké otázky o transation,prosím, neváhajte nás kontaktovať.

2.V tranzite :Ak ste nemali dostal zásielku, prosím prečítajte si naše prepravné politiky starostlivo alebo kontaktu s nami pred použijete spor, alebo vec.

3.Po deliveryIf nie je žiadny problém, o objednávke, prosím, kontaktujte nás skôr, než použijete spor, alebo vec.

Doprava

1. Objednávka bude spracovaná do 48-72 hodín overenie platby.

2. My len loď do vašej potvrdil www.repasovane-servoriadenia.sk adresu.

3. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkend a dovolenku. Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

4. Ak sa rozhodnete "Čína príspevok riadny balík plus" a nedostali vašu zásielku nad 60 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás.

Ak sa rozhodnete "Čína Príspevok Registrované Air Mail / www.repasovane-servoriadenia.sk štandardná doprava / www.repasovane-servoriadenia.sk šetrič / Epacket" a nedostali vašu zásielku nad 35 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr. Vaša spokojnosť je naša motivácia!

5. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

6. Pre cieľovej krajine vlastné dane,nemôžeme zvládnuť, že potrebujeme cstomer pomôcť vlastné clearence,že je kupujúceho zodpovednosti.

Vráti A Vrátenie Platby

1. Môžete nás kontaktovať do 3 dní a vrátiť balík do 7 dní od dátumu jej prijatia.

2. Prosím, špecifikujte dôvod, prečo sa chcete vrátiť, je lepšie, môžete poskytnúť fotografie alebo videá.

3.Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍ priložiť návratový kód z nás.(ak sa potrebujete vrátiť balík ,budeme ponúkame vám návratový kód).

Spätná väzba

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Ak ste spokojný s našim produktom a servisu, prosím, zanechajte nám 5 ★★★★★ hviezdy spätnú väzbu. Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás dôležitá.

Kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom Neutrálne alebo Negatívne spätné väzby. Budeme sa snažiť vyriešiť problém, vďaka!

Štítky: 3 vzdať sa, heatbed prusa, blurolls prusa mk3, vzdať sa 3 pro, 3d tlačiarne príslušenstvo profil, creality ender3, vzdať sa 5, viesť skrutka, 3d tlačiarne, 70 tlačiareň.

Položka Druh Teplo Papier
Číslo Modelu 150*150/200*200/214*214/220*220/235*235/310*310
Názov Značky IdeaFormer

Pridať recenziu

Magnetické Tlač Posteľ Pásky 220/310/ 235*235MM Vyhrievané posteľ Nálepky HotBed Papier Stavať Doska Pásky 3D Tlačiarne vzdať sa 2 3 5/CR-10 10 pro

Doplňujúce údaje

Cena:€6.08

SKU: w447

Recenzie: