Terapia tepla Zemný Jade Massageadon Fyzikálne Liečebné Zariadenia Pre Telo Desiatky Masáž Relax a Svalový Stimulátor

Jade je vzácny poklad, ktorý obsahuje rôzne stopové prvky prospešné pre ľudské telo, ako sú: kalcium, železo, zinok, selén, atď., môžu byť absorbované v tele človeka pre dlhodobé použitie, tak, aby sa dosiahla zdravotnej starostlivosti účinky. Jade kameň vytvára ďaleko-infračervené pri kúrení, ktorý je jednoducho "resonantly vstrebáva" v ľudskom tele, ktorá podporuje ľudské telo na teplo zvnútra von na zvýšenie teploty.

Špecifikácia

Produkt Materiál: Jade/Vykurovacie teleso Teplota produktu: 20-70 stupňov Hmotnosť výrobku: 1.7 KG Produkt napätie: 220V Veľkosť Produktu: 29x13x7cm

Funkcie

1. Aktivuje činnosť biologických makromolekúl, čím sa prejavujú funkcií biologických makromolekúl na reguláciu organizmu metabolické imunitu a ďalšie aktivity, ktoré prispieva k obnove a rovnováhu telesných funkcií a dosiahnutie účelu, na predchádzanie a liečenie chorôb. 2. Podporujú krvný obeh a zlepšenie mikrocirkulácie. 3. Zvýšenie metabolizmu. 4. Zlepšovať funkcie imunitného systému. 5. S anti-poburujúce, opuch účinok. 6. S analgetický účinok. 7. Negatívne ióny zadajte ľudské telo z povrchových vrstiev kože cez dýchanie, a upraviť pH krvi, aby to slabo alkalické. Alkalické ióny majú funkciu povrchovo aktívne látky, aby sa cholesterol v cievach koloidné a rozišli, znižuje krvný vločkovanie a zníženie krvného tlaku. 8. Negatívne ióny majú účinky stabilizačný autonómneho nervy, ovládanie sympatický nervy a zlepšuje spánok. 9. Zvýšiť množstvo potu, zvýšenie mozgové vlny a vlny, zníženie únavy. 10. Negatívne ióny majú čerstvý vzduch, odstrániť škodlivé plyny, ako sú formaldehyd, benzén a amoniaku, a odstránenie zápachu.

Štítky: gouache masáž, guasha massag, bolesť koliesko, prútik masér elektrické, bolesť v krku, zostatok loptu newton, ohrievač masáž, meridian, štíhly pás, vankúš chrbtice.

Materiál Kompozitný Materiál
Materail Jade/Vykurovacie teleso
Hmotnosť 1.7kg
Napätie 110-220V
Funkcia Masáž, Teplé Zábaly, Infra Terapia
Názov produktu Jade Fyzickej Terapeutický Prístroj
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť 29x13x7cm
Položka Druh Masáže & Relax
Aplikácia Pás
Teplota 20-70 stupňov
Názov Značky VamsLuna
Číslo Modelu KGWIN605

Pridať recenziu

Prírodné Jade teploliečby, Masér Fyzikálne Liečebné Zariadenia Pre Telo Desať Masáž Bod Relax a Svalový Stimulátor

Doplňujúce údaje

Cena:€48.93

Kategória:iné

SKU: w480

Recenzie: