Vitajte! Náš tím je odhodlaná nájsť najlepšie šach výrobky pre vás v Číne trhu. Tu...... rôzne nádherné, nákladovo efektívne, praktické šach boli zhromaždené v našej predajni, sa poponáhľať, aby prišiel nájsť najlepšie vyhovovali vašej šach hra !! Najlepšie služby ponúkame pre vás. ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás s WhatsApp. Whatsapp Č.: +15867252654; +18665736124; +15673113698 Vlastnosti Produktu: tento šach doska vyrobená z dreva a je možné sklopiť, šach kus vyrobený Kirsite Kovu. To je veľmi krásne a dobré hmatové šach, ktorý vyzerá veľmi kvalitný, a skladací box je ľahko prenosný. Balenie Obsahuje: Šachovnici veľkosť: 53*53*4 CM Kráľ výška:11 cm

TIPY:

ZÁSIELKY

1. Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2. Ak si zvolíte spôsob dopravy je doprava zdarma, vyberieme najekonomickejší spôsob dopravy, ale nie sú obmedzené na Čína Príspevok.

3. Upozornenie: čas Dodania závisí od destinácie a iných faktorov, Ak nechcete prijímať položky po 40 dňoch, prosím, kontaktujte nás, budeme skúmať a riešiť dodanie problém.

Návrat & Exchange

1.Keď dostanete tovar našiel poškodený pri preprave alebo kvality produktov problémy, prosím pošlite nám fotografie a komentáre hľadať najlepšie riešenia a po predaji služby zákazníkom vás budú čoskoro kontaktovať.

2. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#.

3. Prijímať Vrátenie a Výmena zábal neskôr sme sa budú predávať prostredníctvom dohovorov a pravidlá založené na rýchlosti kupujúcich a predávajúcich, späť k vám náklady spojené.

Spätná väzba

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.Pochvalu je dať našim najväčšiu podporu.

Štítky: rada šach, šach hra magnetické dreva, šachy drevené, malé šachové figúrky, šach pevné, chetrange, sada šachových figúrok kovov, starožitný šach, backgammon, drevené šachovnici kusov.

Druh Dáma & Šach
Názov Značky BSTFAMLY
Šachovnica Materiál Drevo
Pôvod CN(Pôvodu)
Šachovnici Veľkosť 53*53*4cm
Číslo Modelu la7
Trieda High-grade
Vyučovanie Režim no
Skladanie Áno
Hmotnosť 4.6kg
Vek >3 Rokov
Materiál Kov
Kráľ výška 11 CM
Šach Kus Materiálu Kirsite Kovové šach kus
Balenie Drevo šachovnici balenie

Pridať recenziu

BSTFAMLY drevený šach hra, prenosná hra medzinárodných šach, Vysoko kvalitné skladacie šachovnici Kirsite šachové figúrky LA7

Doplňujúce údaje

Cena:€145.36

Kategória:iné

SKU: w552

Recenzie: