Funkcie:

1. Pretvorenie Sexy Telo: Na Pilates kruh je vhodné pre všetky ženy. A je jednoduché na zlepšenie rovnováhy a držania tela, zlepšiť svoje hlavné sily, zvýšenie flexibility, nech si dávať pozor na cvičenie vzory, nájsť rovnováhu, a v konečnom dôsledku vytvoriť zdravý životný štýl.

2. Ideálny pre Každodenné Cvičenie: perfektné Pilates kruh a iné príslušenstvo môžu podporovať zdravie a energiu, tvar stehná a zadok, posilniť svaly, zvýšiť pružnosť, zlepšujú držanie tela a spaľovať tuk. Takže set je vhodný pre všetky Pilates cvičenia jogy alebo praxe.

3. Kompletný Súbor: súbor obsahuje Pilates Lopta, Rozšírenie Popruh, Strečing Popruh, Školenia Ring a Pilates Kruh. A sú ľahké a prenosné. Môžete robiť cvičenia po prebudení, nap a čaj.

4. Prvotriedne Materiály: Naše Pilates kruh sú vyrobené z odolného skla, vlákien, s gumovou shell, a to prešlo, silné tlakové skúšky odolať nárazu a vytláčanie. Na oboch stranách rukoväte sú vyrobené z profesionálnej triedy high-density foam plný mágie krúžky, aby poskytovali pohodlie pre členok, noha alebo ruka.

5. Vysoká Kvalita Pilates Guľa: Pilates lopta má priemer 9.8 palcov (o 24.9 cm) a je vyrobený z odolného PVC. Keď sa používa pre fitness cvičenie, to vám môže pomôcť posilniť svoje jadro, zlepšiť pružnosť a rovnováhu. Toto malé prenosné Pilates lopta je tiež veľmi vhodný pre post-chirurgia oživeniu a rehabilitácii.

Špecifikácie:

Názov: 5 ks Pilates Prsteň

Váha: cca 680g

Veľkosť: asi 25*20*10cm/9.84*7.87*3.94 v

Funkcia: jogy kulturistike

Balenie Zoznam:

9.8 palcový Pilates Ball*1

Rozšírenie Popruh*1

Strečing Popruh*1

odolnosť kapely*1

Pilates Kruh*1

Štítky: Fit, kompasu dobrodružstvo, pilates polkruh, domáce fittness zariadenia, nastaviť jogy, koliesko jogy, šport top, fitness vybavenie pre chrbtice, mat jogy, leopard tlač ženy jogy nastaviť.

Názov Pilates Prsteň
Veľkosť About 25*20*10cm/9.84*7.87*3.94in
Hmotnosť About 680g
Funkcie 1 Joga Pilates Krúžok
Číslo Modelu Pilates Prsteň
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcie 2 Pilates Lopta
Funkcie 3 pilates zariadenia
Funkcia Jóga kulturistike

Pridať recenziu

5 ks Pilates Prsteň Joga Pilates Kruh Pretvoriť Jogy Reshapebodybuilding Cvičenia, Školenia Fitness Vybavenie Pre Ženy

Doplňujúce údaje

Cena:€8.63

Kategória:Jóga

SKU: w580

Recenzie: