Drahý priateľ, prepáč, dodávateľ musí kontaktovať nás, pretože LCD monitor s rámom má nejaké problémy s kvalitou. Keď si kúpite tento produkt, prosím, nenechajte si vybrať LCD monitor s rámom, potom, ak budete platiť a vybrať box Montáž, pošleme vám LCD bez rámu a vráti vám za rôzne ceny, ďakujem

Displej pre Lenovo k5 Poznámka Displej

Pripomienky:

1) ručíme za škodu spôsobenú námornej nehody, ale video z otvorenia pozemok by mal byť poskytnuté v priebehu 48 hodín po tom, čo dostal.

2) Sme nemôže pokrývať používateľské chyby.

3) Naše častí kvality dôsledne vedie priemysle, pretože máme najviac robustné procesy: Všetky Obrazovky sú prísne testované, sme certifikované, a podporované naša záruka.

Obrazovky bez Rámu : LCD Displej Dotykovej Obrazovky. Nie je ľahké nainštalovať i do novej strane. Ak ste nemali žiadne skúsenosti o tom, nemáme odporúčame vám nainštalovať sami. Displej a dotyková obrazovka je montované spolu, nie sú oddelené.

Displej s Rámom : LCD Displej Dotykový Displej Strede Rámu. Jednoduchá inštalácia, človek, ktorý nemal žiadne skúsenosti nainštalovať, môžete tiež dokončiť to samostatne. 1.Fotoaparát / Slúchadlo net / Na-montovať.100% Testované. 2.Flex Kábel a Pripojenie/Vysokej úrovni materiál pre flex kábel.

SRJTEK časti zvýšiť leštenie list,sme chcem uistite sa, že LCD displej farba môže byť rovnako dobre, ako chcete.

Štítky: holandský textílie, k5 l38011, monitor msi, prípade k5 pro, nabíjačka displej, tuk pero, lenovo k5 poznámka zobrazenie rámu, 1plus 6, telefón lenovo, , lenovo obrazovke.

Funkcia Pre Lenovo A7020 Obrazovke Replament
Názov Značky Lenovo
Veľkosť 5.5 INCH
LCD Auta Áno
Displej > 3"
Rozlíšenie Displeja 1920X1080
Materiál IPS
Dodacia Lehota 1-2 Pracovných Dní
farba Čierna Biela Zlatá
Položka Stav Nové
Číslo Modelu Pre Lenovo K5 Poznámka A7020 K52t38 k52e78
Balenie Antistatické tašky+Bublina tašky+Papierové Krabici
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Výrobnú cenu Kontaktujte Nás Pre výrobnú Cenu(Min objednávky je 20 ks)
Kompatibilné Značky Lenovo
Záruka 3 Mesiace

Pridať recenziu

Testované 5.5" Display od spoločnosti Lenovo Atmosféra K5 Poznámka Snímač LCD Dotykový Displej Pre Lenovo K5 Poznámka Zobrazenie A7020 LCD Náhradné Diely

Doplňujúce údaje

Cena:€18.41

SKU: w637

Recenzie: