Vintage vyrezávané dezert kávových lyžičiek 5 ks Podľa UPSPIRIT

Popis produktu Kovové zliatiny, vyrezávané kávu, čaj lyžice - 11 cm Vintage štýl pre domáce a kancelárske použitie Non-jedovaté pokovovanie a maľovať Malé lyžice s retro prvkami, krásne remeselne Ľahko sa čistí a uložiť 4 Farby - Bronz, Červený bronz, Striebro, Zlato Vhodný pre domácnosti, kancelárie piť kávu, čaj alebo mlieko, alebo jesť dezert a ovocie.

Tabuľka veľkostí Poznámka: veľkosť zahŕňa šnúru a zapnite. Presná dĺžka kábla sa môže líšiť. Farba Zobraziť Produkt Zobrazenie 5 ks Vintage Čaj Kávových Lyžičiek! Zakrivené Pobočky Dizajn! Zemité dizajn pre milovníkov prírody. Shell Dizajn Shell dizajn na pláži milenca. Conch Dizajn Conch dizajn na pláži milenca. List & Viniča Dizajn Vonkajší dizajn pre explorer. Drag & Anchor Dizajn Drag & anchor dizajn pre mori milenca. Rôzne Vzory S 4 Farby Prichádza s 5 rôznych dizajnov a 4, rôzne farby. Luxusné Retro Štýl, Skvelý darček pre domov alebo do kancelárie.

Čaj a Káva Čase, Skvelé využitie na prípravu čaju alebo kávy.

Štítky: kráľovská modrá, koktail lyžica, cuchara medidora, dvere lyžice, príbor z nehrdzavejúcej ocele, lyžicou, kávovú lyžičku, dezert pre, uf vintage, taj.

Štýl Vintage Royal Štýl
Certifikácia FDA
Materiál Kovové Zliatiny
použitie 1 kávovú lyžičku
Detail2 Príbory Príbory Mini Dezert Lyžica
Vhodné pre Káva, Dezert, Občerstvenie
Názov Bronz Vyrezávané Malú Kávovú Lyžičku
Zloženie 5 Ks/Sada
použitie 2 Čaj lyžica
Detail1 kuchyňa, jedáleň, bar
použitie 3 Na Občerstvenie
Názov Značky upspirit

Pridať recenziu

5 Ks/Set Kuchyňa, Jedáleň, Bar Vintage Royal Štýl Bronz Vyrezávané Malú Kávovú Lyžičku Príbory Príbory Mini Dezert Lyžice Na Občerstvenie

Doplňujúce údaje

Cena:€5.15

Kategória:iné

SKU: w711

Recenzie: