Sinbo Elektrické Coffe Maker pre turecké tradičnej kávy

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE 0,4 lt vody box kapacita On/off vypínač Dvojitý bezpečnostný systém proti prehriatiu - AC 220V-230V 135 C° Termostat(•) - AC 220V-230V 156 C° Tepelná Poistka 10A(•) - 220V 16A HO5VV-F3X 0,75 mm silikónový kábel 115 cm dĺžka silikon kablo(•) - AC220-240V, 50/60Hz,1000W

Vymedzenie pojmov

Elektrické kanvice je pre výrobu cofee, príprava nápojov, ako je vápno čaj, ruža hip čaj a získať teplú vodu okamžite. Ani nalejte vodu mínus minimum čiastky uvedenej na to ani naliať viac vody, než je maximálna suma, zobrazí sa. UPOZORNENIE: nie variť mlieko vo vnútri elektrické cofee banku. Ak sa voda varí v ňom, bude to dodržiavať ohrievača a vytvoriť hnedej, hnedá vrstva na to, ktoré možno odstrániť iba tým, že sú čistené s drôtom vlny. Preto neodporúčame žiadne mlieko byť umiestnené do

Ako Používať ?

Môžete variť 5 šálok kávy najviac so svojimi elektrické kanvice. Dať cofee, cukor a vodu do hrnca, rovnako ako požadovaný šálok kávy. Zapojte bank uzemnené zástrčka v zásuvke. Stlačením vypínača napájania (on/off), prevádzku zariadenia. Mix zmesi na krátku dobu. Ako káva začína teplotou, prepnite prepínač napájania na "vypnuté" polohy a vypnite zariadenie. Nalejte kávu do šálky. POZNÁMKA: Kovové lyžice môžu byť použité v prípade, že hrniec je možné používať s uzemnené plug zásuvky.

Teplotou Vody

V poradí pre vás na prípravu akéhokoľvek husté káva, čaj taška, vápna čaj, šípkový čaj, ovocie a bylinný čaj, budete potrebovať prevarenej vody. Dajte vody do vody box (max. 4 šálky), ako oveľa, ako budete potrebovať, avšak uistite sa, že voda nie je väčšia ako maximálna prípustná úroveň vo vnútri kvetináča. Ak si naliať viac vody do hrnca, než to, čo bolo zobrazené podľa ukazovateľ úrovne hladiny, voda môže pretekať a rozliať po prevarení. Ovládanie ohrievač otočením on/off vypínač zariadenia do polohy "on". Ako voda začne teplotou, otočte vypínač do polohy "off" a nalejte husté káva, čaj taška, vápna čaj, šípkový čaj, ovocný a bylinkový čaj máte v pláne piť do prevarenej vody vo vnútri ohrievač, potom premiešame. Poznámka: Vždy chytiť zariadenia, jeho úchop, od exteriéru povrchu môžu byť horúce.

Štítky: káva kettl, kávovar tureckých, espresso machin, muži, turecké, ručný kávovar na espresso, dospelých candy grabber, kávovar, káva espresso maker, káva machin, mini electric espresso maker.

Kapacita 6 Turecká Káva Poháre
Číslo Modelu scm2951
Pôvod TR(Pôvodu)
Názov Značky Krásy Pásky
Vhodné pre turecká Káva Áno
Bývanie Materiál Plastové
Napätie (V) 220
Kapacita (Šálky) <5 poháre
Druh Espresso Kávovar
Funkcia Automat Na Kávu
Výkon (W) 1000

Pridať recenziu

Sinbo elektrické kanvice pre turecké grécky Jemenská kávovar

Doplňujúce údaje

Cena:€39.83

Kategória:iné

SKU: w746

Recenzie: