Off Road Longboard Truck Horských Longboard Komponenty 11 Palcový Truck Zjazdové Rada Časti Pohoria Skateboard Remeňom Podporu

Táto položka je voz pre horské skateboard

Cena je za 1 kus, ak chcete, 2 ks, prosím, predám 2 ks, díky moc.

Na "riadiť truck" má skrutky a prípojné otvory pre motorové držiak dosky.

"Normálne truck" nemôže pripojiť motor, stredová doska.

Normálne kamión:

Normálne truck namontované na odkaz:

Riadiť truck:

Riadiť truck namontované na odkaz:

Rozdiel medzi bežnou truck a riadiť truck:

Kupujúci je potrebné vedieť:

P ryža nezahŕňa poistenie a všetky dane dovážaného krajiny, všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho, zodpovednosť, vďaka za pochopenie.

Vzhľadom na časový rozdiel medzi Čínou a ďalšími krajinami, pri prehliadaní produkt v mojom obchode, som nemusí byť on-line, ale ubezpečujeme vás, prosím, budem zobrazenie obchodu každý deň, ak máte nejaké otázky, prosím, pošlite mi správu, ja odpoviem hneď ako to bude možné. Ak môžete urobiť, aby som sa dodať tovar v čo najkratšom čase. Ďakujeme za pochopenie a podporu.

Okrem toho, na logistiku, buď Čína Príspevok Vzduchu alebo EMS, niekedy to nemusí zobraziť v reálnom čase logistické údaje v objednávke , prosím, nebojte sa, ja budem vždy dotaz logistické informácie pre vás na oficiálnych stránkach, a aby oni potom poslal k vám.

Štítky: longboard, 4x4, prázdne palube, banán skateboard, skateboard, skate truck, elektrické mountainboard, hardvér skateboards, denso injektor opravy, skate dosky.

Číslo Modelu XT01
Názov Značky TANGYU
Materiál zliatiny hliníka
Veľkosť 11 inch
Platné Ľudí MUŽI
Druh Skateboard Časti
Rada Category Dvojitý Kolískový

Pridať recenziu

Off Road Longboard Truck Horských Longboard Komponenty 11 Palcový Truck Zjazdové Rada Časti Pohoria Skateboard Remeňom Podporu

Doplňujúce údaje

Cena:€46.02

Kategória:iné

SKU: w830

Recenzie: