Vlastnosti: Materiál: zliatina Hliníka, rukoväť, čepeľ je vyrobená z dovezených SKS7 materiálu, odolné, pre dlhú dobu používať Hĺbka vrúbľovanie: cca. 2 cm/0.78 palec, prerezávanie úst šírka: cca. 2 cm/0.78 palcový zaočkovaný pás: priemer je do 5-20 mm, Ako na použitie: Krok 1: Držte vrúbľovanie zásob v vrúbľovanie nástroj a stlačte rukoväť vykonať rez, zopakujte tento krok rez stonky od darcu rastlín. Starať sa, aby sa zabezpečilo, že groove je rez v sklade rastlín. Krok 2: Posuňte darcom kmeňových do drážky zásob rastlín, zodpovedajúce rez plochách čo najbližšie. Ak zásob a darcu rastliny nie sú rovnakej veľkosti, zápas na strane. Krok 3: Miesto sterilizáciu materiál okolo kĺbu, a viažu sa s páskou, sterilizáciu materiálu ochráni proti baktériám a poveternostných podmienok. Krok 4: Používajte pruner znížiť zbytočné konáre zo závodu. Teplé riadka: Prosím, dovoľte 1-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie. Vzhľadom k rôznym displej a inom svetle, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Vďaka za vaše porozumenie.

Štítky: záhrada pruner, rukou záhradnícke nástroje, nožnice záhradné domov, rastlina vrúbľovanie, bonsai šmykovej, pruner, drevo nožnice pruner, secateurs na záhrade strom, profesionálne vrúbľovanie rezného nástroja, Pružné Zavesenie.

ČÍSLO PRODUKTU LC0378
Pruner Typ Obísť
Dĺžka 29 cm
Materiál Kov
Číslo Modelu Vrúbľovanie stroj nožnice
Dokončovacie Nie Potiahnuté
Názov Značky ZJMZYM
Aplikácia štepenie, prerezávanie
Funkcia Skladanie
Prerezávanie Nástroj Typu Univerzálne Nožnice
Vrúbľovanie typ Pobočky, ovocie, sadenice

Pridať recenziu

Nové Profesionálne Vrúbľovanie stroj Záhradné Náradie Štepenie ovocných stromov Secateurs Nožnice Vrúbľovanie Prístroje nástroj na Rezanie Pruner

Doplňujúce údaje

Cena:€16.78

Kategória:Nástroje

SKU: w87

Recenzie: