modname=ckeditor Xiao ENCHEN Ostré 3 Elektrické Clipper Nabíjateľná Vlasy Profesionálny Zastrihávač Vlasov Fréza, Typ C Holenie Stroj Holiaci strojček pre Mužov

To je Xiao ekologické reťazca výrobkov ,nie je žiadny Xiao LOGO na to,Vďaka za pochopenie!

Poznámka:

Na holiace hlavy je umývateľný, ale telo sa nedajú čistiť!

Funkcie:

●20-Segment otáčania úprava

●Uzamykateľné účes dĺžka rozmedzí od 1-20 mm

●Môže použiť na vyholenú hlavu

●Silný 7300 ot. / MIN.

Špecifikácie:

Produkt: ENCHEN

Model Výrobku: Sharp3

Farba: Čierna

Veľkosť: 45 x 180 mm

Čas nabíjania: 2h

Položka Typ: Zastrihávač Vlasov

Menovitý Výkon: 5W=

Menovité Napätie: 5V

Produkt Čistá Hmotnosť: 139g

Výkon Štandard: GB4706.1-2005 GB4706.

Miloval Profesionálny kadernícky salón

Profesionálne kadernícke rovinnosti, plynulosť použiť, a vypadávanie vlasov sú kľúčové ukazovatele rozlíšiť výrobky pre domácnosť.

●Profesionálne Kaderníctvo Odporúčanie

●Miloval Profesionálny Kadernícky Salón

Silný 7300 ot. / MIN., Viac Starostí O Vlasy Prilepené, Aby sa Detský Plač

Nízky stav batérie, nedostatok energie, hrubé vlasy a iné problémy, ktoré sú výsledkom karty vlasy plač detí, verím, že ľudia, ktorí používajú staré hair clipper by mal mať skúsenosti.

ENCHEN Ostré 3 vybavená strieborná paládium 300 motor, 7300 MIN silný výkon a EMS smart anti-kartový systém, prináša hladké skúsenosti.

●Nízka hlučnosť dizajn

Zliatiny Cutter Head.Ľahko Rezať OffCopper Drôt Automatické Brúsenie, Nie Nudné Po Dlhodobé Používanie

"Čepeľ triedy" martensitic ocele, výborná ochladzovanie kalenie schopnosť, vysokú odolnosť proti oderu a vysokej pevnosti, používa aj v shell chirurgické nástroje. Po použití na dobu, frézy, hlavu bude automaticky grind, takže vás nebude starať o cutter head stávajú tupý vzhľadom na dlhší čas používať.

R-Tvarované Kolo Hlavy, Ostré, Ale Bezpečné

Časti, ktoré sa dotýkajú kože, frézy, hlavu a polohy špirála sú zaokrúhlené na zabezpečenie bezpečnosti a pohodlia účes procesu. Vlasy rezná hlava je zložená z pohybuje nôž a statické nôž. Spolupráca pohybuje nôž a statické nôž bol podrobený prísnym bezpečnostným a testovanie, tak, že keď hair clipper je v prevádzke, je možné bezpečne kontakt žacie hlavy.

●Filé Spracovanie

●Bezpečnosť Dotyk

20-Segment Otáčania Úpravy Dĺžky, Ľahko Pre Začínajúcich Rodičov

ENCHEN Ostré 3 clipper prijíma twist typ určenia polohy špirála dizajn, ktorý môže zablokovať účes rozsah dĺžky od 1 do 20 mm. Pri zmene dĺžky, môžete sa obrátiť ho jemne. Nie je potrebné, ak chcete zmeniť umiestnenie špirála často.

●Otáčania Úprava

●Limit Špirála 2

EMS Inteligentné Anti-Uviazol Vlasy dvojitú Ochranu, Dvojité Energetickej Efektívnosti

EMS (Energy Smart Manager) inteligentný integrovaný obvod systému je "mozog" Infineon produkty. Obsahuje dva moduly: riadenie spotreby energie a motorových hlavné kontroly, ktoré môžu zabezpečiť, vysoko-rýchlostný prevádzku bez nízke karty výkon pri nízkej energie: Počas nabíjania sa V EMS, viaceré záruky sú aktivované aby sa predĺžila životnosť batérie a zabezpečiť plnenie bezpečnosti. Okrem toho, Boost je indikátor systému je aj úver z EUROVALU. Bude to presne zobrazte stav na užívateľa, keď je úroveň nabitia batérie nízka, obvinený, a plne nabitá.

●Smart Anti-uviazol Vlasy

●Inteligentné Nabíjanie Ochrany

●Smart Batérie Pripomienky

Úplné Nabitie batérie Môžete Použiť pre 4 Mesiace

Ostré 3 podporuje rýchle nabíjanie, až 90% nákladov za 1,5 hodiny, potom trickle charge, až na úplné nabitie batérie asi 2 hodiny. Výdrž batérie je približne 120 minút na úplné nabitie. Jeden účes za mesiac sa vypočíta ako pol hodinu. Ostré 3 môžu byť použité asi 4 mesiace na jedno nabitie.

●600 milliampere lítiová batéria

Ľahké Strihanie Vlasov Pre Celú Rodinu

Dieťa vlasov je v poriadku, hlučnom prostredí vždy robí ho nepríjemne, Mladých ľudí vlasy rastú tak rýchlo, že to trvá čas na linku na holičstvo. Starý človek nemôže pohybovať ľahko, keď on ide von na účes.Vlasy clipper je vhodný pre celú rodinu, nech si už starať o zrážku, nemotorný rúk môžu ľahko spravovať vhodný tvar.

Základné Parametre

*Ručné meranie, v dôsledku rôznych oceňovacích metód, veľkosť bude mierne odlišné.

Štítky: Xiao, úradný xiao, filter ostré, enchen ostré, xiao mijia showsee, enchen ostré 3s, smart xiao, enchen mydlo, t819, hriankovač.

Názov Značky Xiao
Názov produktu Enchen hair clipper
Menovité Napätie 5V
farba čierna
Číslo Modelu enchen ostré 3
Menovitý výkon 5W
Čas Nabíjania 120 minút
Veľkosť 45*180MM
Položka Druh Zastrihávač Chĺpkov

Pridať recenziu

Xiao ENCHEN Ostré 3 Elektrické Clipper Nabíjateľná Vlasy Profesionálny Zastrihávač Vlasov Fréza, Typ C Holenie Stroj Holiaci strojček pre Mužov

Doplňujúce údaje

Cena:€12.04

Kategória:iné

SKU: w928

Recenzie: