Bezpečne Odpudzujú Škodcov - vozidlo pest repeller efektívne využíva ultrazvukové vibrácie, aby sa odpudzujú škodcov a zvierat bez zabíjania alebo vážne poškodiť ich. Frekvenčný rozsah je 12kHz-25kHz.

Zabrániť Poškodenie Vozidla - vozidlo hlodavce repeller odpudzuje deštruktívne živočíchy, ako sú myši, krtkovia, alvin a martens z spôsobuje drahé poškodenie motora vozidla, kolesá, alebo interiéru.

Park S Dôverou - Používať ultrazvukové odpudzujúce škodcov na park s konečným viery. Oblasti pokrytia viac ako 40 metrov štvorcových, vaše vozidlo je chránený zo všetkých vyššie a podzemných škodcov.

Jednoduchá Inštalácia - čo musíte urobiť, je pripojiť káble k súprave do elektrického obvodu. Black olovo/katóda(-), červené olovo/anóda(+).

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Špecifikácie:

Prevádzkové Napätie:DC 12V

Aktuálne:Práca 40mA, Pohotovostný 5mA

Frekvencia:12kHz-25kHz

Výkon: Rade Vyššom Ako 0,48 W

Pracovný prúd: 5-40ma

Ultrazvuk čas: 30-40. (cyklus)

Veľkosť: 104 * 71 * 33.5 mm

Indukčný Režim: Vibrácií indukcie

Pokrytie:40㎡

Počet Pc:1PC

Poznámka: 1. Stroj by mal byť inštalovaný 20 ~ 80 cm od podlahy, a musí byť vertikálne vložená do zásuvky napájania na zemi;

2. Inštalácia bod by sa mali vyhnúť zvukovo izolačné materiály, ako sú koberce a záclony, pokiaľ je to možné, tak, aby sa zabránilo poklesu tlaku zvuku, aby sa zvuk pole menšie a ovplyvňujú repelent účinok.

Balenie zoznam:

1 X Ultrazvukové Vozidla Zvierat Repeller

1 X Upevnenie Nástroja

2 X Obväzy

1 X Užívateľská Príručka

Štítky: martin obuvi, batéria hlodavce repeller, doc kuna, dr. kuna, auto hlodavce, potkan protector, ultrazvukové mačka repeller auto, dr. martin, podložka pod myš rozvíjať, myš lúpané ultra pest repeller.

Odpudzujúce Typ Ultrazvukové Pešti Repellers
Menovité Napätie 100-240V
Pešti Typ Hady
Názov Značky SPREEY
Súbor Typ Áno

Pridať recenziu

Elektronické Ultrazvukové Vozidla Zvierat Repeller Myši Lúpané Nízka Spotreba Vozidla Priestoru Motora Švába Udržať Hlodavce Kuna Preč

Doplňujúce údaje

Cena:€7.91

Kategória:iné

SKU: w959

Recenzie: